Reyting sonuçları 4 Nisan 2019 Perşembe

Reyting sonuçları 4 Nisan 2019 Perşembe

Reyting sıralaması perşembe günü TV ekranlarında olan diziler içerisinden hangilerinin daha çok tercih edildiklerini gösterdi. Haber bültenlerinin, yarışma programlarının ve dizilerin üst sıralarda yer alabilmek için mücadele ettiği gecede günün kazananları büyük çoğunlukla diziler oldu. İşte 4 Nisan’a ait reyting sonuçları ve ekrandaki projelerin elde ettikleri sonuçlar

05 Nisan 2019 - 14:18

Reyting sonuçları ile ilgili beklenen açıklama geldi ve perşembe günü ekranda olan projelerin sıralamaları ortaya çıktı. Hafta içerisinin son gününde reytingde kıyasıya rekabet yaşandı. Peki, hangi dizi kaçıncı oldu, sıralamalarda ön planda yer alan projeler neler?

Havuç ve Simay’ın düğünü yaklaşırken, düğün hazırlıkları da son hız devam etmektedir. Havuç ve Simay nikah şekerlerini ailecek hazırlamak isteyince, Taş Fırın Haluk kaçacak delik arar. Ancak sonunda ısrarlara dayanamaz ve hep beraber nikah şekeri hazırlamaya başlarlar. Bu hazırlık Taş Fırın Haluk’un başına bela olur, birbirinden eğlenceli anlar yaşanır. Öte yandan Tuna, Işıl’dan gelen güzel mesajlarla şoke olur.

4 NİSAN 2019 TOTAL REYTİNG SONUÇLARI

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNDE NELER OLDU?

Uzun zamandır ince ince işlenen planlar suya mı düşüyor? Her şeye rağmen aşk galip mi gelecek? Yılmaz ve Müjgan tam mutluğun kapısını aralamışken çıkagelen Züleyha, heveslerini kursaklarında mı bırakacak? Demir ve Yılmaz yeniden karşı karşıya! Ortada ise ikisinin de canı pahasına gözlerini bile kırpmayacakları Züleyha ve Adnan bebek var!

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ

Tüm Elibollar, bütün sevdikleriyle birlikte Murtaza’nın önünde ecel terleri dökerken, Tufan’ın eski karısı Ferda, Murtaza’nın çok değer verdiği karısı olarak çıkıp gelir. Herkes için yeni bir umut ışığı belirmiştir ve Tufan’a Ferda’yı ikna etmesi için baskı yaparlar. Fikri, Barış, Cemil ve Deniz, kestirmeden giderek Ferda’nın Tufan’a olan zaafını kullanmasını söylerken, Çiçek, Filiz ve Rahmet doğrudan durumu anlatıp yardım etmesini ister.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜM ÖZETİ

Kadir, Selim’den istediklerini tek tek sıralar. Tam da bu sırada Cansız, Kadir’i arar, onları gördüğünü ima eder, kendisini bulması için Kadir’e 48 saat süre verir ve aksi halde onu öldüreceğini söyler. Cansız’ın kendisini izlediğini anlayan Kadir delirir. Masadan kalkarken Kadir de istediklerini yerine getirmesi için Selim’e 48 saat mühlet verir. Veli, Cansız ve Kadir’e büyük acılar yaşatarak Adem’in intikamını alacağına ant içerken, Cansız kaseti bulup getirmesi için Veli’ye de 48 saat süre verir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Atakan'dan Aleyna Tilki'ye yanıt
Atakan'dan Aleyna Tilki'ye yanıt
2020 Milli Piyango sonuçları açıklandı!
2020 Milli Piyango sonuçları açıklandı!