Çukur’u alamayacaksanız girmeyin!

Çukur'u alamayacaksanız girmeyin!

Çukur'da yine gerilim had safhada. Koçovalıların son Çukur'a inişi yine halk için felaketle sonuçlandı. Çukur'un erkek çocukları Kara Kuzularca esir alındı. Yamaç ve Cumali ise bu gelişme ile tam anlamıyla çılgına dönmüş durumda. Çukur halkı ise çocukları için isyan ettikleri Koçovalılara "Çukur'u alamayacaksanız girmeyin" diye ültimatom veriyor.

09 Aralık 2018 - 13:13

Çukur’un Pazartesi akşamı ekrana gelecek 2. sezonun 13. bölümünde Çukur’un çocuklarının Karakuzuların elinde olması Yamaç ve Cumali’yi çılgına çevirecek.

İkili, Metin ve Kemal’le birlikte çocuklar için harekete geçerken büyük bir sürprizle karşılaşacaklar. Saadet’e ve oğluna kavuşabilmek için Çeto’ya çalışan Vartolu’nun sırrını, Çukur’dan biri öğrenecek ve Vartolu’yla yüzleşecek.

Bu kişinin kim olduğu merakla beklenirken Sultan, yeniden Sultan Ana olarak Sena, Ayşe, Akşın ve Karaca’ya kol kanat gerecek.

Bu sırada Mahsun da Sena’ya yakın olabilmek için yeni oyunlar oynayacak. Yamaç, Sena’ya kendini “Fikret” olarak tanıtan bu komşudan şüphelenirken, Çeto ve Mahsun’la ilgili Ersoy’dan istihbarat alacak. Çeto için çalışanın kim olduğunu bulmadan rahat etmeyecek Cumali ise hedefine her geçen saniye daha da yaklaşacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Atakan'dan Aleyna Tilki'ye yanıt
Atakan'dan Aleyna Tilki'ye yanıt
2020 Milli Piyango sonuçları açıklandı!
2020 Milli Piyango sonuçları açıklandı!