28 Mart reyting sonuçları: Diriliş Ertuğrul mu, Sen Anlat...

28 Mart reyting sonuçları: Diriliş Ertuğrul mu, Sen Anlat Karadeniz mi?

28 Mart Çarşamba reyting sonuçları açıklandı. Total grubunda Sen Anlat Karadeniz birinci olurken; AB ve ABC1 grubunda liderin adresi yine değişmedi. Total'de şaşırtıcı bir durum yaşandı. Sen Anlat Karadeniz'in birinci olduğu listede, Diriliş Ertuğrul sadece 3 puan farkla Sen Anlat Karadeniz'in özetini geçebildi. Geçtiğimiz hafta iki dizi arasındaki fark 7 iken gün geçtikçe farkın kapanması dikkat çekti. İşte 28 Mart Perşembe reyting sonuçları...

29 Mart 2018 - 12:57

8 Mart Çarşamba reyting sonuçları açıklandı. Total grubunda yüzde 35.35 oranında izlenme payı elde eden Sen Anlat Karadeniz birinci oldu. Diriliş Ertuğrul ise AB ve ABC1 grubunda aldığı reytingler ile şaşırtmadı. Dizi, AB'de 37.88; ABC1'de ise yüzde 35.27 oranıyla ilk sıraya yerleşti.

Bu hafta reyting sonuçlarında ilginç bir durum göze çarptı. Total grubunda birinci olan Sen Anlat Karadeniz'in özeti de üçüncü sırada yer aldı. Diriliş Ertuğrul ikinci sıraya yalnızca Sen Anlat Karadeniz'inden 3 puan farkla yerleşebildi. Geçtiğimiz hafta bu farkın "7" olması dikkatten kaçmadı.

Reyting nedir, nasıl ölçülür?

İzlenme payına göre değerlendirilen ve AGB tarafından 1988 yılından beri gerçekleştirilen ölçme olayı reyting, yaklaşık 2200 haneye yerleştirilen ve bizler tarafından bilinmeyen reyting ölçme cihazları o gece ya da o gün en fazla izlenen programları liste halinde ortaya koyuyor.

İşte 28 Mart Çarşamba reyting sonuçları:

Total:

AB:

ABC:

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Atakan'dan Aleyna Tilki'ye yanıt
Atakan'dan Aleyna Tilki'ye yanıt
2020 Milli Piyango sonuçları açıklandı!
2020 Milli Piyango sonuçları açıklandı!